• روغن موتور پارس پایا
  پارس پایا روغن موتور چند درجه ای است که جهت استفاده در انواع موتورهای بنزینی و دیزلی توربوشارژ از کارآیی مناسبی برخوردار است. این روغن در برابر اکسیداسیون مقاوم بوده و دارای قدرت پاک کنندگی بالایی در موتور است. روغن پارس پایا با ترکیبی از روغن پایه مرغوب و مواد افزودنی ویژه حداکثر کارآیی و محافظت را در موتورهای توصیه شده ایجاد می نماید.

 • روغن موتور پارس ارس
  پارس ارس، روغن موتور چند درجه ای است که دارای خواص قابل توجهی از جمله پایداری حرارتی بالا، مقاومت کافی در برابر اکسیداسیون و قابلیت پاک کنندگی مناسب می باشد. روغن پارس ارس با تلفیقی از روغن پایه مرغوب و مواد افزودنی خاص برای کلیه خودروهایی که سطح کارآیی API SG را توصیه می کنند، روغنی ایده آل خواهد بود.

 • روغن موتور پارس سوپر جم
  پارس سوپر جم روغن موتور چند درجه ای است که برای استفاده در خودروهای بنزینی در تمام فصول سال مناسب می باشد. روغن پارس سوپرجم در گریدهای گوناگون چند درجه ای از متداولترین روغن های خودروهای موجود در کشور می باشد.

 • روغن موتور پارس تیزرو
  روغن موتور پارس تیزرو برای استفاده در موتور خودروهای بنزینی و دیزلی (غیر سوپر شارژ) مناسب می باشد. روغن پارس تیزرو با ترکیبی از روغن پایه مرغوب و مواد افزودنی مناسب، عملکرد مطلوبی در موتورهای توصیه شده ایجاد خواهد کرد.

 • روغن موتور پارس سوپر کیان
  روغن موتور پارس سوپر کیان برای استفاده در موتورهای بنزینی و دیزلی (غیر سوپر شارژ) تحت شرایط معمول عملیاتی از کیفیت خوبی برخوردار است. این روغن با بهره گیری از مواد افزودنی مناسب برای خودروهای دهه70 میلادی، کارآیی مطلوبی در این گروه از موتورها را دارا می باشد.

 • روغن موتور پارس دو زمانه
  پارس دو زمانه جهت استفاده در انواع موتورهای بنزینی دو زمانه هوا خنک، مناسب می باشد. این روغن دارای خاصیت پاک کنندگی بالا بوده و از چسبیدن رینگ جلوگیری می کند.